Music Video Discovery

Müzik ve ses uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.4 MB
  • Version 1.2.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Rhythm Software
Sonsuz müzik kütüphanenizi oluşturabileceğiniz bu uygulama sayesinde milyonlarca müzik videosu keşfedebilirsiniz!

Music Video Discovery uygulamasıyla her gün istediğiniz en güzel şarkıları, milyonlarca müzik videosu arasından keşfedebilir veya en popüler müzik kliplerini izleyebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan Music Video Discovery, dilediğiniz zaman aralığına bağlı olarak sizlere en iyi ve en eğlenceli müzikleri sunar. En yeni albümleri anında görebileceğiniz bu uygulama sayesinde kişiselleştirilmiş çalma listenizi oluşturabilmeniz de mümkün.

Çeşitli çalma listelerine bağlı 30?dan fazla kategoriye sahip Music Video Discovery uygulaması;  bölgesel içeriğe sahip olmasının aksine 50?den fazla ülkeyi de kapsamaktadır. Zevkinize uygun şarkıları, albümleri veya sanatçıları arayabileceğiniz bu uygulamada en çok dinlediğiniz müzikleri düzenlemek için sonsuz bir kütüphanede oluşturabilirsiniz.

Pek çok kişi tarafından tercih edilen Music Video Discovery uygulaması ile ayrıca seçtiğiniz şarkının ritmine uyacak şekilde fotoğraflarınızın dans etmesini de sağlayabilirsiniz. Birden fazla fonksiyona sahip uygulamada fotoğraflarınızdan oluşan muazzam bir slayt gösterisi de yapabilirsiniz.

Yaptığınız çalışmaları veya en sevdiğiniz şarkı ve video kliplerini sosyal medya hesaplarınızda kolayca paylaşabileceğiniz bu uygulamada yeni çıkan şarkıları da ilk siz dinleyin! Üstelik hiçbir ücret ödemeden!

 

 

Music Video Discovery indir